Obaveštenje    -    Dodelom nagrada i priznanja završen 11. Medijana festival dečijeg stvaralaštva i stvaralaštva za decu „Jedanaest osmeha za Medijanu“    -    Veliko interesovanje za 11. Medijana festival dečijeg stvaralaštva i stvaralaštva za decu u organizaciji najveće niške opštine    -    Počinje 11.Medijana Festival dečijeg stvaralaštva i stvaralaštva za decu u organizaciji najveće niške opštine    -    11. MEDIJANA FESTIVAL DEČJEG STVARALAŠTVA I STVARALAŠTVA ZA DECU    -    Regionalno takmičenje u plesu pod pokroviteljstvom Gradske opštine Medijana, u organizaciji Plesnog kluba “Duende” i Ruskog kluba    -    Aktivnosti osnovnih škola na teritoriji Gradske opštine Medijana u oblasti zaštite životne sredine    -    Veliko interesovanje organizacija civilnog društva na poziv Gradske opštine Medijana    -    Sednica Skupštine Gradske opštine Medijana – izjava predsednika opštine Nebojše Kocića povodom napuštanja sednice odbornika opozicije    -    Karte za Narodno pozorište akademcima Gradske opštine Medijana    -   
REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA OBAVEŠTENJA 11.03.2019

REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA

11. MEDIJANA FESTIVAL DEČJEG STVARALAŠTVA I STVARALAŠTVA ZA DECU

 

REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA

 

Osnovne škole:

 

Mlađi uzrast (1-4. Razreda)

 

1. Marta Polomac, II/1, OŠ “Stanislav Sremčević”, Kragujevac

2. Milica Davidović , IV/2, OŠ “Dimitrije Todorović Kaplar”, Knjaževac

3. Nenad Bogaseniev, IV/1, OŠ” Đura Jakšić”, Zrenjanin

 

posebno priznanje- pohvale:

 

Literarna sekcija Udruženja pisaca “Sedmica” – “Ršum škola”

i  Kombinovano specijalno odeljenje OŠ “Dimitrije Todorović Kaplar” Knjaževac

 

Pohvale školama i mentorima:

 

OŠ” Dimitrije Todorović Kaplar”, odeljenje IV/2, mentor: Gordana Janevska

OŠ “Dramlje”, Slovenija

OŠ” 14.oktobar” Beograd, odeljenje II-4, mentor: Danka Despotović Andrić

Udruženje “Mala radionica” Subotica

OŠ “Sveti Sava”, Mladenovac, mentor: Slavka Avramović

 

 

Stariji uzrast (5-8. Razreda)

 

1. Elena Jovančić, VIII, OŠ “Sveti Sava” Niš

2. Marta Ješić V2, OŠ “Ćirilo i Metodije” Beograd

3. Veljko Veselinović VIII 3, OŠ “Učitelj Tasa” Niš

 

pohvale

 

Jana Atanasković, OŠ “Sveti Sava” Niš

Nađa Brujić, OŠ “Sveti Sava” Niš

Filip Mance, OŠ “Ćirilo i Metodije” Beograd

 

 

Srednje škole:

 

1. Viktorija Marković, IV/ 4, TŠ “Prota Stevan Dimitrijević” Aleksinac

2. Andrea Damnjanović, II/3, Škola primenjenih umetnosti Šabac

3. Kristina Jović, IV/3, TŠ “Prota Stevan Dimitrijević” Aleksinac, mentor: Lidija Bujić

 

pohvale

 

Katarina Pajkić, IV-5, TŠ “Prota Stevan Dimitrijević” Aleksinac, mentor: Lidija Bujić

Mihailo Kitić, II/8, Gimnazija “Svetozar Marković”, Niš

 

Pohvale mentorima:

TŠ “Prota Stevan Dimitrijević” Aleksinac, mentor: Lidija Bujić

close

Pritisnite "ENTER" za pretragu ili "ESC" da biste zatvorili prozor.

top